omnmidWitam serdecznie.

Jestem Tomek. Gram od lat zaczynając od starej dobrej "konsolki" ATARI. Potem "namęczyłem" się z kartridżami i kasetami magnetofonowymi w Commodore C64, Atari 800XL i 65XE. Byłem szczęśliwym posiadaczem PS oraz PS2. PC-ty towarzyszą mi od ponad 20 lat i na tej platformie teraz głównie grywam, czasem sięgam po 3DSXL, Androida, a w szafie kurzy sie Nintendo WII. Jestem fanem nowych i starych technologii, SciFi oraz fantasy we wszelkich formach.

Nie znam się na grach. Po prostu je lubie i lubie w nie grać. I je pokazywać.

Od jakiegoś czasu preferuję gry niezależne szczególnie polskie ale gram też w wysoko budżetowe produkcje. Lubię poznawać i testować nowe pomysły we wszelkich demach, alfach i betach. Wiedźmin, This War Of Mine, Shadow Warrior, Sniper Ghost Warior czy Dying Light (chociaż normalnie nie przepadam za zombi) są na szczycie mojej listy ulubionych gier ale gram też dużo w pozostałe strzelanki, symulatory, platformówki i inne gry. Sporo czasu spędziłem w grach z serii Diablo, Battlefield, Crysis, Mass Effect, Toma Clancy'go (Future Soldier, Splinter Cell, Phantom, Rainbow 6, The Division etc), Torchlight II, Star Citizen, Elite Dangerous, Medal of Honor, Max Payne, Sniper Elite. Dawniej grywałem w Scorched Earth na DOSie (kto ją pamięta:D ?) Imperium Galactica, Age of Empire, Worms'y, Quake'a, Dooma, Mortal Combat i wiele innych gier po drodze, po które zdarza mi się jeszcze sięgać w napływie nostalgii ;). W międzyczasie należałem do kilku niewielkich społeczności graczy.

Postanowiłem zabawić się w streamowanie dla frajdy i tak już zostało. Gram dla zabawy i bez pośpiechu w przyjaznej atmosferze. Chętnie pokazuję nowe gry, nierzadko z poza katalogu Twitcha. Uwielbiam gawędzić z widzami, lubię dobry humor z dystansem do siebie nie zapominając o tym, że każdy ma prawo do swojego zdania, zresztą są 3 prawdy i chyba każdy je zna :D. W tej chwili można mnie znaleźć na Twitchu gdzie prowadzę swoje kameralne streamy, a ciekawostki i skróty streamów wrzucam czasem na swój kanał You Tube. Wraz z innymi streamerami i widzami tworzymy luźną grupę Ekipa Syntetyczna gdzie się bawimy i wzajemnie wpieramy poprzez wspólne granie i oglądanie.

Prywatnie mieszkam w Irlandii gdzie zajmuję się elektroniką i informatyką - psuję i naprawiam różne ustrojstwa. Bawię się również programowaniem, grafiką i stronami w internecie. Słucham muzyki elektronicznej, ambient, chillout, downtempo, psychedelic czasem trance. Czytam czasem ciekawą fantastykę, chętnie też obejrzę dobry film.

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na mój syntetyczny stream.